![]() |
Καλώς ορίσατε στο δικτυακό τόπο της Περιφερειακής Ενότητας Άρτας. Στον ιστοχώρο αυτό θα βρείτε ένα δίαυλο επικοινωνίας με την Περιφερειακή Ενότητα Άρτας και τις υπηρεσίες της. Θα πάρετε επίσης μια μικρή μόνο γεύση από αυτά που έχει να σας προσφέρει μια πραγματική επίσκεψη στον Νομό. |
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Με την ευκαιρία της λήξης των οκτάμηνων συμβάσεων και την αποχώρηση των συμβασιούχων από την ΠΕ Άρτας, θα ήθελα να τους ευχαριστήσω για τις εργασίες που προσέφεραν με ζήλο και θέληση, ανταποκρινόμενοι στις απαιτήσεις των υπηρεσιών όπου εργάστηκαν.
Απέδωσαν έργο σε καίριους τομείς της αρμοδιότητας της ΠΕ Άρτας και βοήθησαν στην καλύτερη και γρηγορότερη εκτέλεση σημαντικών έργων.
Οι υπάλληλοι της ΠΕ Άρτας κι εγώ προσωπικά τους ευχαριστούμε για την συνεισφορά τους.
Βασίλης Ψαθάς
Αντιπεριφερειάρχης Άρτας
Τελευταίες Ενημερώσεις
- 6η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΓΟΡΩΝ για την ανάθεση συμβάσεων παροχής υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών δημόσιων σχολείων χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε. Άρτας για τα σχολικά έτη 2024-2025 κ' 2025-2026(έως 31.08.26)
- ΔΕΛΤΙΟ ΜΕΣΗΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΙΜΗΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 19.07.2024-25.07.2024
- Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την απευθείας ανάθεση προμήθειας ηλεκτρονικού εξοπλισμού για την κάλυψη των αναγκών των υπηρεσιών της ΠΕ Άρτας, συνολικού προϋπολογισμού 23.620,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α
- ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗΣ ΑΔΕΙΟΥΧΩΝ ΥΠΑΙΘΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
- ΔΕΛΤΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑΣ ΤΙΜΗΣ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΩΝ & ΚΡΕΑΤΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 22-07-2024 εως και 28-07-2024